אנרגיה חלופית – כיצד תייצרו חשמל בעצמכם?

 
זוכרים את שיעורי הטבע בבית הספר היסודי, כאשר חזינו בפעם הראשונה בניסוי ייצור חשמל באמצעים מאולתרים? יצרנו סוללה משלושה לימונים, שלושה ברגים מצופי אבץ, שלושה חוטי נחושת ונורה, שנדלקה, כאשר סגרנו את המעגל החשמלי בין כל הלימונים. כפי שצוין בוודאי במהלך אותו שיעור טבע, על מנת להפעיל מכשירים הזקוקים לכמות חשמל גדולה יותר, כל מה שעלינו לעשות הוא להגדיל את כמויות הלימונים, הברגים וחוטי הנחושת. באותו שיעור, למדנו, בעצם, כי אנחנו יכולים ליצור חשמל באופן עצמאי, דבר אשר יאפשר לנו, במצב אופטימלי, להתנתק מתלות ברשת החשמל הארצית.

האומנם?

כמה לימונים צריך כדי להאיר בית?

אותו ניסוי לימונים מפליא, שכולנו זוכרים בחיוך, ישים רק בקנה מידה קטן (לכל היותר בכמות שתספיק לשמש כסוללה חלופית לאופניים חשמליים), כי אף אחד מאיתנו איננו מתכוון לחבר את כל אחד מהמכשירים הצורכים חשמל בביתו ל-50 קילו לימונים J. אבל, הטכנולוגיות של היום, אשר מתומרצות על ידי המגמה הירוקה והמודעות הסביבתית, בהחלט מציעות אפשרויות חדשות ומלהיבות, שלוקחות אותנו לכיוון ייצור עצמאי של חשמל, באמצעות אנרגיה חלופית מתחדשת. אותה אנרגיה מתחדשת יכולה להגיע מהרוח, מתנועת המים או מקרני השמש.

רגע, קרני השמש? זה מזכיר לכם משהו?

 

בוודאי שזה מזכיר, זה מזכיר לכם את דוד השמש שלכם, זה שמשמש אתכם לחימום המים בבית. הנה, אנחנו עושים כבר שנים שימוש באנרגיה ממקור מתחדש, “מייצרים” חשמל בעצמנו, ואפילו לא ידענו שאנחנו כ”כ מתקדמים…

ייצור חשמל עצמאי – אפשרי למימוש או חלום תלוש?

וכעת, נשאלת השאלה ההגיונית – אם ייצור חשמל באופן עצמאי הוא כל כך פשוט, למה אנחנו לא עושים זאת כבר היום? היכן נמצאים החסמים למעבר בשימוש באנרגיה ה”טובה”, זו שאיננה מזהמת ואיננה מזיקה לכדור הארץ? למעשה, אפילו ברגע זה ממש, בעודכם קוראים את המאמר הזה, ישנם אנשים פרטיים, ארגונים ועסקים שכבר נהנים משימוש באנרגיה סולארית. אבל, הם עדיין עושים זאת בגיבוי של רשת החשמל הקונבנציונאלית או של גנרטור, מאחר ונכון לעכשיו, השמש איננה זורחת בלילות ובחלק מימי החורף, והחשמל המיוצר בימים שטופי שמש, איננו מספיק כדי להפעיל את כל מכשירי החשמל גם בזמנים בהם השמש איננה זורחת.

עם הפנים לעתיד

הטכנולוגיות מתפתחות במהירות, וכאשר הן זוכות לרוח הגבית (תרתי משמע) של המגמות המואצות, אין ספק שגם כאלה שכיום חוששים (או מהססים) לעבור לשימוש באנרגיות מתחדשות, ימצאו את עצמם עושים בהן שימוש במידה זו או אחרת בקרוב מאד. בעידודו של משרד התשתיות הלאומיות הישראלי ועם צפי להיקף של כ-20% מצריכת החשמל הארצית הצפויה בשנת 2020, ברור למדי לכולנו שזה רק עניין של זמן עד שייצור חשמל עצמי באנרגיות מתחדשות יהפוך לסטנדרט.

עבודות חשמל לפני התקנת המזגן בבית

הקיץ הישראלי אינו נסבל בגל החום הרב, האקלים הקיצוני והלחות הגבוהה. לכן, אין זה פלא כי בעלי דירות מעוניינים לשדרג את איכות חייהם ולהתקין מערכת מיזוג יעילה ואיכותית בביתם. עם זאת, אין למהר ולרכוש מזגן אלא יש לבדוק מראש האם לוח החשמל הביתי מתאים לצריכת החשמל של המזגן. יש לזכור כי מזגן צורך חשמל רב ומאחר ומפעילים אותו שעות ארוכות, גם בקיץ וגם בחורף, יש לוודא כי תשתית החשמל בדירה מתאימה לצריכת האנרגיה של המכשיר. בנוסף, התקנת מזגן מחייבת שקע מיוחד ונקודת חשמל מתאימה, אחרת חשופים לסכנה ולבעיות כמו קצר חשמלי, התלקחות ונזק למכשירי חשמל אחרים בבית.

שדרוג או החלפת לוח החשמל

בחירת מזגן לבית מתחילה באפיון צרכי הלקוח ובהתאמת מערכת המיזוג לגודל הנכס, מיקומו בארץ, צרכי החימום והקירור, מספר חדרים ועוד. הלקוח יכול לקבל החלטה, לאחר ייעוץ מקצועי, האם לבחור במזגן מיני מרכזי המאפשר קירור וחימום של כל חדרי הבית או שעדיף לו להתקין מזגן בכל חדר או מספר מזגנים קטנים ויעילים לקירור הסלון, חדר השינה וחדר הילדים. כיום יש מערכות מיזוג חדשניות עם מדחסי אינוורטר, מערכות אלה נחשבות למתקדמות ולחסכוניות יותר מאחר והמדחס עובד ברציפות לכן צריכת החשמל נמוכה משמעותית בהשוואה למזגנים מהדור הקודם.

לאחר קבלת החלטה איזה מזגן להתקין בבית יש לבדוק כי תשתיות החשמל מתאימות למערכת המיזוג החדשה. מומלץ להזמין חשמלאי מוסמך כדי לבדוק את לוח החשמל ומידת התאמתו להספק של המזגן. חשוב לציין כי שדרוג או החלפת לוח החשמל הביתי מחייבת תיאום מול חברת חשמל ורק חשמלאי מוסמך ומנוסה מורשה לבצע עבודה זו.

ניתן להזמין טכנאי מקצועי ומוסמך המציע שירותי התקנת מזגנים וחשמל, אך יש לוודא כי ברשותו כל הידע והאישורים הנדרשים לשדרוג לוח החשמל, להתקנת נקודת חשמל מתאימה וכמובן להתקנת המזגן עצמו. יש לזכור כי התקנת מזגן מיני מרכזי מחייבת לעתים גם עבודה של הנמכת תקרה, חיווט, קידוחים בקירות כדי להתקין את פתחי האוורור, והתקנת המנוע עם המדחס מחוץ לבית על גבי קונסטרוקציה עמידה, חזקה ואיכותית.

בעיות חשמל בגלל התקנה לא נכונה

על פי נתוני חברות המזגנים בארץ נמכרו בשנת 2015 מעל 600,000 מזגנים, נתון מדהים בפני עצמו. המגמה נמשכה גם בשנה החולפת, והצפי כי מכירות המזגנים רק ימשיכו לעלות בגלל הביקוש הרב והרצון ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר. עם זאת, אחת התקלות הנפוצות במזגנים נובעת בגלל התקנה לא נכונה וחיבורים לקויים ללוח החשמל. התקנה לקויה עשויה לגרום לקצר חשמלי חמור, לשריפה ולהתפרצות אש בבית, לנזק למכשירי חשמל אחרים ולהרס של לוח החשמל. עלויות התיקון עלולות להיות גבוהות כתוצאה מהתקנה לקויה והלקוח חשוף גם לסכנה לחייו.

בנוסף, התקנה לקויה של המזגן בגלל בעיות חשמל גורמת לצריכת אנרגיה גבוהה יותר ולתפקוד פגום של המזגן, כך שיש להפעיל את המזגן שעות ארוכות ולעתים לא מרגישים בקירור אך מסוף החודש מקבלים חשבון חשמל גבוה.

לסיכום, כדי ליהנות מחיסכון בחשמל ובהוצאות מיזוג הבית עליכם להזמין חשמלאי מוסמך להכנת התשתית הנדרשת לפני התקנת המזגן. רק כך תוכלו להבטיח צריכת חשמל נמוכה יותר, תקינות של המערכת ומניעת סכנת חיים לכם ולשאר הדיירים.

באדיבות: www.airo.co.il

 

 

חשמלאי צדיק

חשמלאי יצאת צדיק

חשמלאי צדיק, תמצאו רק אצלינו

באתר “המובחרים” כל החשמלאים הם צדיקים

אתם  אתם זקוקים לשירותי חשמלאי, אתם רוצים לקבל את השירות הטוב ביותר. אתם יודעים, שחשמלאי לא טוב יכול לקלקל, וחשוב לכם שאליכם יגיעו רק חשמלאים מעולים. גם לנו הנושא הזה חשוב, ובדיוק בשבילכם הקמנו את אתר “המובחרים” – כדי שתוכלו תמיד לדעת, עוד לפני שהחשמלאי מגיע אליכם הביתה, שאתם מקבלים חשמלאי טוב ומקצועי, חשמלאי שלא תהיה לכם בעיה להגיד לו בלב שלם,  “חשמלאי יצאת צדיק!”

 

באתר המובחרים יש רשימה, או אינדקס של חשמלאים צדיקים. הרשימה מחולקת לאיזורים, וכל מה שעליכם לעשות הוא לבחור חשמלאי מומחה ולהרים אליו טלפון. באתר המובחרים תוכלו להיות רגועים, שכל חשמלאי שרשום אצלינו עבר בדיקה ונמצא שהוא חשמלאי אמין, מקצועי, נחמד, ואדיב. תוכלו להיות בטוחים שאצלינו, כל החשמלאים הם מוסמכים ולא מציגים את עצמם כמשהו שהם לא. .

 

באתר המובחרים, המחירים זולים והגונים

 

אנחנו יודעים שאתם עובדים קשה מאד ורוצים מאד לשמור על כל אגורה שרק אפשר. לכן, באתר שלנו  תוכלו למצוא רק חשמלאים שמבקשים מחיר הוגן וזול יחסית. אנחנו מאמינים שמחיר מופרך לא מגיע לאף אחד לשלם, ועושים כמיטב יכולתינו לדאוג שכל אחד ישלם את המחיר הזול ביותר.

 

אצלינו באתר המובחרים, תוכלו למצוא טכנאי חשמל, חשמלאי מוסמך, קבלני חשמל, וגם שירות בדיקת חשמל ללא תיקון. חשוב לנו שתרגישו בבית, ושתדעו שיש מי שאכפת לו מכם, ויש מי שמוכן לעזור לכם – סתם כדי לעזור.

 

שימו לב, שלפעמים אנשי מקצוע זולים מדי, הם לא אנשי מקצוע מוסמכים. או במילים אחרות, הם חובבנים. כשמדובר במערכת חשמל, לא כדאי להזמין חובבנים, גם בגלל מורכבות המערכת והאפשרות לפשל, וגם בגלל שזה מסוכן. חשמל הוא מסוכן. חשמלאי מוסמך, למד להתנהל נכון עם מערכות חשמל, להיות בטוח, ולהשאיר גם אתכם בטוחים. וחובבן? כדאי שלא לחשוב על כמה הוא עלול להפוך מחובבן למסוכן ברגע אחד.

 

מגיע לכם שירות מהיר ומקצועי

 

כשכבר אמצע הלילה, ואתם נאלצים להיות ערים ופתאום יש תקלה בחשמל, הרבה פעמים תרגישו שזהו, נתקעתם עד הבוקר. אבל, זה לא נכון. באתר המובחרים תוכלו למצוא חשמלאים אדיבים ומקצועיים שמוכנים להגיע לעבודה בכל שעות היממה, גם בשעה 3 לפנות בוקר. תוכלו לדעת, שגם אם הערתם את החשמלאי מהשינה, הוא עדיין יגיע עם חיוך על הפנים ורצון לעזור לכם.

 

אצלינו באתר המובחרים לעולם לא תצטרכו לדאוג שהחשמלאי שאתה מזמין הוא לא מקצועי. על כל עבודה יש אחריות, כי אנחנו באתר המובחרים, והחשמלאים איתם אנחנו עובדים, מאמינים שמגיע לכם השירות הטוב ביותר, בשעות היום וגם באמצע הלילה, כשיש תקלה וגם כשאתם משפצים.

 

מחפשים חשמלאי יצאת צדיק? תחפשו באתר שלנו ותמצאו אותו בקלות!

 

קבלני חשמל

קבלני חשמל

קבלני חשמל, מוצאים בחברת המובחרים בחשמל!

כמעט כל שיפוץ ובנייה מחייבים עבודה עם קבלני חשמל, על מנת לבצע את כל עבודות החשמל הנדרשות בדירה, לחבר תשתיות חשמל חדשות, לבצע תיקונים וכן הלאה. חברת המובחרים בחשמל מספקת לכם קבלני חשמל ברמה מקצועית גבוהה במיוחד, אשר יעבדו עבורכם בכל נושאי החשמל במהלך הבנייה, ויעניק לכם את התוצאות הטובות ביותר.

קבלני חשמל

קבלני חשמל הם אנשי מקצוע שמבצעים פעולות חשובות מאד במהלך הבניה. הם מגיעים אל הדירה שלכם בשלב מוקדם מאד, על מנת לבצע הארקת יסוד, והם גם מלווים את הבנייה לכל אורכה. קבלני חשמל חייבים לבצע את העבודה שלהם בצורה מקצועית ואיכותית, ולוודא שהכול פועל כשורה מיד בזמן העבודה, משום שתקלות ובעיות במערכת החשמל מתגלות, במרבית המקרים, רק בסיום הבנייה, וכתוצאה מכך, כל תיקון שנדרש במערכת החשמל דורש הריסה, חציבה, שבירת ריצוף וכדומה, וכרוך בהרבה מאד עוגמת נפש, כמו גם הוצאות כספיות. לכן, כאשר ניגשים לבחור קבלני חשמל שיעבדו אתכם במהלך השיפוץ, חשוב לבחור קבלני חשמל מקצועיים, מיומנים ובעלי ניסיון, וכמובן, המוסמכים לעבוד בתחומם.

הניסיון של קבלני חשמל

מומלץ מאד לבחור קבלני חשמל בעלי ניסיון. המשמעות של הניסיון חשובה לא רק בגלל המקצועיות של העבודה, אלא גם בגלל העצות החיוניות שקבלני חשמל יכולים להעניק, מניסיונם העשיר. קבלני חשמל יכולים להמליץ לכם לגבי מיקום השקעים בדירה, כמות השקעים, המפסקים ועוד, באופן שאולי לא חשבתם עליו קודם לכן. קבלני חשמל מכירים פתרונות חשמל יעילים, כמו עמדות שקעים, למשל, שמעניקות שילוב של חיסכון במקום עם עיצוב נאה.

איך בוחרים קבלני חשמל?

חוץ מהכל, עבודות חשמל הן עבודות מסוכנות, וקבלני חשמל אחראים לא רק על התאורה בביתכם, אלא על הבטיחות שלכם. הגורם הראשון לשריפות בבתים הוא קצר חשמלי, וגם התחשמלות מהווה את אחת מן הסכנות הביתיות הגדולות ביותר. לכן, חשוב מאד לבחור קבלני חשמל אשר יבצעו את העבודות שלהם בצורה הטובה והמקצועית ביותר, וישמרו על ביטחונכם. לכן, בחרו רק קבלני חשמל בעלי רישיון חשמלאי, ובדקו גם את תאריך ההוצאה של הרישיון, כדי לגלות את הוותק של החשמלאי. ודאו שהרישיון מתאים לסוג העבודה שעל הקבלן לבצע. במידת האפשר, נסו לבחון פרויקטים שהקבלן מבצע, הן במהלך העבודה עצמה והן לאחר הגימור, על מנת להתרשם מן המקצועיות שלו ומן הדיוק שלו.

המובחרים בחשמל

חברת המובחרים בחשמל מציעה לכם מגוון שירותים בתחום החשמלאות, מבדיקות חשמל בסיסיות, דרך תיקונים ועד לביצוע עבודות חשמל נרחבות על ידי קבלני חשמל. עם חברת המובחרים בחשמל תוכלו להיות בטוחים שעבודות החשמל בבית שלכם נמצאות בידיים הטובות ביותר, ושתקבלו אחריות מלאה על כל עבודות החשמל שנעשו במהלך השיפוץ שלכם.

מחפשים קבלני חשמל מקצועיים? בואו ליהנות ממגוון השירותים ומן היעילות המקצועית של חברת המובחרים בחשמל!

חשמלאים

חשמלאים

החשמלאים שלנו הכי טובים!

תפקידם של חשמלאים הוא לבצע עבודות חשמל מגוונות, ולתכנן פרויקטים של מערכות חשמל. בכתבה שלפנינו נסביר איך יודעים איזה חשמלאים לבחור, ועל מה צריך להקפיד.

 

איך בוחרים חשמלאים?

כשעומדים לפני משימה של בחירת חשמלאים כדאי לשים לב לנקודות הבאות:

  • מהי מידת הזמינות של החשמלאי? האם הוא יכול להגיע עם כל קריאה? כי בעבודות חשמל חשוב מאד שהחשמלאי יהיה זמין ונגיש, אחרת העבודה לא תהיה כדאית. כמה פעמים נתקענו בגלל קצר חשמלי בבית או בגלל מכשיר חשמלי שהפסיק לעבוד? אנחנו כל כך תלויים בחשמל ומוכרחים גורם מקצועי שיטפל בו בצורה הכי מושלמת שאפשר. לכן צריך לברר בשלב ראשון מה מידת הזמינות של החשמלאי, האם הוא יגיע הכי מהר?
  • שירות אדיב – כמו בכל נותני השירותים חשוב מאד שהשירות של חשמלאים יהיה אדיב ומסור. כאשר הוא מגיע לתקן תקלה ביתית או לאבחן את מוקד הליקוי, מוכרחים יחס הגון כדי לקבל שירות טוב. כאשר נותן השירותים אינו מתיחס כהוגן, הלקוח מפסיד בסופו של דבר הוא לא יכול להתיעץ עם מה שמפריע לו ולא לבקש עצה טובה. בררו האם  חשמלאים שאתם מזמינים יודעים לתת יחס הוגן.
  • האם חשמלאים נותנים גם יעוץ? חשוב לבדוק שהחשמלאי שהזמנתם מעניק לכם יעוץ וגם הכוונה טובה, לפעמים לא יודעים בדיוק מה הפתרון וצריך את היצירתיות שלהם כדי לתקן את התקלה. אתם יודעים שהמכשיר החשמלי לא עובד, והוא מקצר כל פעם שמפעילים אותו, אבל אין לכם מושג מה הסיבה לכך – האם הבעיה בכבל? בתקע? ואולי בכלל במנוע? אך נעזרתם עם שירות של חשמלאים מומחים הם יוכלו להצביע על הפתרון בצורה מקצועית.
  • מה עם המחיר? אמנם חשמלאים מומחים אינם דווקא הזולים ביותר בשוק, אבל עדיין חשוב לערוך סקר שוק קטן לפני שמסכמים על איש מקצועי. כדאי לברר במספר מוקדים מה יהיה מחיר השירות, ואחר כך לסכם את מי לוקחים ואת מי כדאי להעסיק.

 

חשמלאים טובים ומקצועיים

אם בקשתם להשיג חשמלאים מומחים בכל קנה מידה, שעומדים בכל הקריטריונים שציינו לעיל, כדאי מאד להעזר עם חברת המומחים בחשמל, כי יש לנו אנשי מקצוע טובים ביותר. כל העובדים שלנו הם חשמלאים שעברו הכשרה, ויש להם רשיון לעסוק בעבודות חשמל פלוס אחריות מלאה. זה כדאי מכמה סיבות – קודם כל כדי לקבל עבודה מקצועית וגם בכדי להבטיח כי העבודה בטיחותית ואין בה שום סיכון נלווה.

 

חשמלאים של המובחרים בחשמל

חברת המובחרים בחשמל הם בדיוק מה שחיפשתם – אנשי מקצוע מעולים הנותנים שרות מלא בכל עבודות החשמל השונות. כאן תקבלו: תיקון מכשירי חשמל, איתור תקלות וליקויים, החלפת שקעים, העברת נקודות חשמל, תיקון ליקויי תאורה, יעוץ מלא לכל מערכת החשמל הביתית והעסקית וכמובן עצות טובות לכל מה שקשור אל בעיות בתחום.

רוצים חשמלאים מובחרים? קבלו אותם בחברת המובחרים בחשמל!

חשמלאי במרכז

חשמלאי במרכז

מחפשים חשמלאי במרכז? המובחרים בחשמל יספקו לכם מיד!

אם גם אתם רוצים חשמלאי במרכז ומעדיפים לקחת את הטוב ביותר, קחו חשמלאי מומחה של המובחרים בחשמל ותהנו מרמה של שירות מעולה עם היחס הכי טוב.

 

חשמלאי במרכז מקצועי ואמין

אנשים זקוקים לעבודות חשמל, וחושבים לנסות לעשות לבד. כל עוד מדובר בדברים פעוטים כמו חיזוק כבל במכשיר חשמלי, תיקון מתג שנפל, או החלפת גוף תאורה, יש מי שעוד מסוגל לעשות את זה באופן עצמאי ולהסתדר לבד. אבל ברגע שהמצב קצת מסתבך ומשהו במערכת החשמל משתבש, מחפשים בנרות חשמלאי במרכז שיבוא לתקן את הנזק.

זה קורה כאשר מכשיר חשמלי שובת מפעולה, או גרוע מזה – הוא מקצר. במצב כזה אי אפשר להשתמש במכשיר, ולפעמים נוצר נזק של שריפת נתיך מרכזי.

במקרים אחרים ישנה תקלה במערכת התאורה, אי אפשר להדליק חשמל בבית. הנורות לא נדלקות, הפלורוסנט נשרף שוב ושוב, גם כאן צריך חשמלאי במרכז שיבדוק את המצב ויתקן.

 

המובחרים בחשמל

החשמלאים של המובחרים בחשמל הנם חשמלאים נבחרים, מוכנים לכל קריאה. אנחנו מבצעים את כל עבודות החשמל, הן בבתים פרטיים, הן במקומות עסקיים, חנויות ומשרדים גם. ברשותנו רשיון של חשמלאי מוסמך, שמאפשר לנו להיות חשמלאי במרכז עם תעודה מוסמכת.

העבודות מבוצעות ברשיון מלא, וממילא אנחנו יכולים לבצע את כל סוגי העבודות למיניהם, למן העבודות הביתיות הפשוטות ועד להתקנת מערכות חשמל מסובכות יותר. אז אם אתם גרים באזור ומחפשים חשמלאי במרכז, תוכלו לקבל אותו כאן ובצורה הטובה ביותר.

שאלו אודותינו את החברים והידידים, יש לנו הרבה המלצות. לקוחות מרוצים רבים שכבר ניסו את השירות שלנו גילו כי כאן מקבלים את השירות הכי טוב. אנחנו מנוסים בעבודות החשמל ומיומנים בתחום כבר תקופה ארוכה, יש לנו רשיון עבודה וגם הגנה מלאה לאורך כל הדרך עד לתיקון המושלם.

 

עבודה מקצועית

חברתנו מעמידה לרשות הלקוחות צוות של חשמלאים מיומנים שעושים את העבודה על הצד הטוב ביותר. זה לא רק המסירות והגישה, זה הרבה מעבר לכך. החשמלאים של המובחרים בחשמל מבינים בחשמל ועושים את העבודה בצורה הכי מקצועית.

כי כמו שאומרים חשמל הוא לא משחק ילדים, וחייבים גורם אמין שיעמוד מאחורי הכל. אם רוצים שהעבודה תעשה בצורה בטיחותית, שתהיה נטולת סיכונים ומערכת החשמל תהיה יציבה לאורך זמן, חייבים להזמין רק את המומחים של המובחרים בחשמל, כדי לקבל שירות מעולה ברמה אחת מעל.

זה בדיוק מה שתמצאו אצלנו – הצוות המקצועי של המובחרים בחשמל, ממתין לכם עם הנסיון והידע הכי טוב בעולם.

ו… רק רגע, שכחנו משהו חשוב – גם המחירים שלנו מתחשבים בהחלט, אנו באים לקראת הלקוחות עם מחיר הגון. אין לנו שום ענין להפקיע את המחירים רק בגלל צרכנים לחוצים או אולי ממהרים בזמן, ואנחנו מעדיפים לתת להם לבדוק את המחיר ולחזור אלינו במקרה שזה יסתדר.

בדיקת חשמלאי מוסמך

בדיקת חשמלאי מוסמך

בדיקת חשמלאי מוסמך – זה המובחרים בחשמל!

חשמלאי מוסמך הוא חשמלאי בעל רישיון לעסוק בכל הסוגים של עבודות החשמל, מה שמאפשר לו לעסוק בכל תחומי החשמל – התקנה, בדיקה, תיקנים וכדומה. חברת המובחרים בחשמל מציעה לכם שירות של בדיקת חשמלאי מוסמך אשר מאפשר לכם ליהנות מעבודות החשמל האיכותיות והמקצועיות ביותר.

בדיקת חשמלאי מוסמך

כאשר יש צורך בעבודה בתחום החשמל בבית, יש צורך בהזמנה של חשמלאי. לתיקונים פשוטים מתאימים חשמלאים בעלי רמת הסמכה נמוכה, אולם כאשר יש צורך בהתקנה של תשתיות חשמל, בעבודה עם מתח גבוה וכן הלאה, יש צורך בחשמלאי מוסמך אשר יבצע את העבודה. עבודות כמו הגדלה של עומס החשמל שזורם על הבית, שינוי בלוח החשמל וכדומה, מחייבות עבודה של חשמלאי מקצועי. בדיקת חשמלאי מוסמך היא חיונית על מנת לדעת באיזה חשמלאי לבחור, ועל מנת לוודא שאתם עובדים עם חשמלאי מקצועי אשר יבצע עבורכם את העבודות החשמליות הנדרשות לכם בצורה הטובה והמלאה ביותר.

איך בוחרים חשמלאי מוסמך?

בדיקת חשמלאי מוסמך מתחילה, בצורה הטבעית ביותר, בחיפוש אחר המלצות. שאלו אנשים, מכרים, שכנים, חברים, קרובי משפחה וכדומה, ובקשו מהם המלצות אודות חשמלאי מוסמך מקצועי ואיכותי, שהם נהנו מעבודתו. כך תוכלו להגיע לאדם שכבר יש לו “קבלות”, והסיכוי ליפול בפח יורד באופן משמעותי. עם זאת, המלצות אינן הכל, והן אינן מספיקות כדי להיות בטוחים שאתם בוחרים באיש המקצוע המתאים. חשמלאי עוסק בעבודות מסוכנות, ויש לוודא שמדובר באדם שממלא את עבודתו במקצועיות ובבטיחות מלאה. לכן, ראשית כל, יש לוודא שאכן מדובר בחשמלאי מוסמך, כלומר כזה אשר מחזיק ברישיון ממשלתי בדרגת חשמלאי מוסמך או חשמלאי ראשי (לעבודות חשמל קטנות יותר ניתן להסתפק בדרגה של חשמלאי מעשי, אולם לעבודות מורכבות חובה לבחור חשמלאי בדרגת רישיון גבוהה). רק חשמלאי מוסמך או ראשי רשאי לבצע את כל עבודות החשמל, בכל מתח חשמלי, וללא פיקוח מעליהם.

מיהו בעל המקצוע שלכם?

חשוב להבדיל בין חשמלאי מוסמך לבין טכנאי חשמל. טכנאי חשמל הוא מי שעוסק בתיקון של מכשירים חשמליים. אם התקלה שנוצרה במערכת החשמל שלכם, מקורה במכשיר חשמלי מסוים, עליכם לקרוא לטכנאי חשמל מורשה מטעם החברה שסיפקה לכם את המכשיר. אולם אם התקלה היא במערכת החשמל עצמה, אתם זקוקים לבדיקת חשמלאי מוסמך.

המובחרים בחשמל

חברת המובחרים בחשמל מציעה לכם שירותים מתקדמים ומקצועיים של חשמלאים בכל רמות ההסמכה. בדיקת חשמלאי מוסמך של המובחרים בחשמל תגלה לכם כי בחרתם במקום הנכון, וכי תקבלו את השירותים המתקדמים והמקצועיים ביותר בתחום החשמל. בדיקת חשמלאי מוסמך של המובחרים בחשמל תוביל אתכם למערכת חשמל ביתית מושלמת, יעילה ונטולת תקלות.

יש לכם בעיה בחשמל? צריכים בדיקת חשמלאי מוסמך? בואו עוד היום לקבל את השירות היעיל והמקצועי של המובחרים בחשמל!

חשמלאי מוסמך – מה זה?

 

חשמלאי מוסמך – מה זה?

כשאנשים בבתים הפרטיים, במפעלי התעשייה השונים או בבתי העסקים והמשרדים זקוקים לתיקון של מערכות חשמל שונות, יחפשו את שירותיו של חשמלאי. אך יש הבדל לא קטן בין חשמלאי רגיל ובין חשמלאי מוסמך. חשמלאי מוסמך הוא בעצם חשמלאי שיכול לא רק לתקן אלא גם עובד בבניה, תחזוקה, התקנה, תכנון ושרטוט של נושאים רבים אחרים. מלבד זאת, חשמלאים שקיבלו את תעודת הרישיון ל”חשמלאי מוסמך” הם הנם בעלי ידע רב שלמדו במשך לא מעט שנים ועבדו לא מעט שנים בתחום בשביל לקבל את הרשמיות של ההסמכה. חשמלאי מוסמך יכול גם לעבוד עצמאית מהסיבה שהנושאים הרבים בהם יכול לעזור, יכולים לספק פרנסה טובה ובדרישה יום יומית.

קורס של חשמלאי מוסמך – מהם התהליכים

בקורס המספק עבודה לאנשים בתחום החשמלאות וההסמכה הרשמית, כל אחד יכול להתקבל ובעזרת דרישות מעטות יש אפשרות בתחילת הקורס. רוב האוניברסיטאות והמכללות כוללות את הקורסים של חשמלאים מוסמכים ודורשים לפחות 10 שנים של לימוד או חשמלאים מומלצים העובדים בתחום כבר שנתיים ונחשבים ל”חשמלאי עוזר”, להיות נוכחים יותר מ-85 אחוזים בשיעורים, להתקבל בועדת הקבלה ולעמוד בתקנים הדרושים. משך הלימודים הוא כבערך שנתיים ולאחר מכן מוענקים רישיונות שונים. כבוגר קורס, עמידה בבחינות והצלחה בציונים יקבל הבוגר את תעודת הרישוי של “חשמלאי עוזר”. לאחר הקורס ועבודה במשך שנה של ותק בתחום החשמל, יוכל לקבל החשמלאי העוזר תעודת הרישוי של “חשמלאי מעשי”. לאחר שנתיים של ותק בתחום ובעבודה יוכל לקבל את הזכאות לתעודה הטובה ביותר והיא רישיון של “חשמלאי מוסמך”.

מהן נושאי הלימוד הנלמדים בקורס זה

אנשים ההולכים ללמוד את קורס החשמלאות ילמדו לא רק את תורת החשמל אלא הרבה מעבר ובכך יוכלו לספק עבודה רבה באופן מעשי ובדרישה הרבה לקריאתו ביום יום. נושאי החובה הנלמדים בקורס זה הם: בטיחות, תורת החשמל, פיזיקה, כימיה, מתמטיקה, תכנון ושרטוט מכונות, תכנון מתקנים, מערכות פיקוד ובקרה, תקני חשמל, עבודות מעשיות בחשמל, מדידות במעבדת חשמל, בקרים מתוכנתים, אנגלית טכנית ולעיתים גם יכלול הקורס את נושא של בסיס המחשב הנייח ועוד רבים. בשל הנושאים המגוונים והרבים שכלולים בקורס, חשמלאים יוכלו להנות לא רק מהשירות של תיקון מקררים, תיקון מזגנים או תיקון מחשב אלא יוכלו לעבוד במפעלים תעשייתים רבים למטרות רבות ודרושות בשטח.

איפה חשמלאים מוסמכים מספקים שירות בעיקר

חשמלאים מוסמכים יכולים לתת שירות לבתים הפרטיים בתחומים של בנייה, אחזקה, תיקון או תכנון של האינטרקום בבניין, תיקון מקרר, תיקון מזגן, החלפת מערכות חשמל בבית, טיפול בקצר חשמל, הרכבת מערכות חשמל ואלקטרוניקה בבית ועוד. חשמלאים מוסמכים בעיקר מספקים עבודה למפעלים התעשייתים באופן של תכנון מתקנים, תכנון מכונות מותאמות, מערכות פיקוד ובקרה, בנייה, הרכבה, אחזקה של מערכות אלקטרוניקה וחשמל באמצעות נושא הבטיחות שגם נלמד בקורס והבנה בסיסית של מחשבי הבקרה.